Jdi na obsah Jdi na menu
 


Domácí Spousta prostřelil špatně postavenou zeď a zajistil tak Březové tři body.

4. 5. 2011

Březová 08 - Hostomice B 2:1 (1:1), branky: Zajíc, Spousta - Rybák, diváci: 50, rozhodčí: Závora

Souboj dvou celků z popředí tabulky byl k vidění ve Bzové, kde se střetla Březová s Hostomicemi B. Domácí poslal do vedení Zajíc a k vyrovnávající brance pomohl hostům brankář Košťálek, který neudržel míč a Rybák srovnal na 1:1. Po změně stran si pak oba celky vytvořily několik šancí, gól ale padl jen jeden. Domácí Spousta prostřelil špatně postavenou zeď a zajistil tak Březové tři body. Hosté sice v závěru sahali po vyrovnání, domácí ale vedení udrželi.

 

 Pergler dal Žebráku B čtyři góly

Hořovicko – Devatenácté kolo fotbalové III.B třídy přineslo hodně branek a také vysoká vítězství. Největší debakl vyfasovala rezerva Komárova na půdě Újezda B. Rezerva Doubravanu deklasovala poslední celek tabulky 8:1 a připsala si důležité tři body.

Vedoucí Broumy se představily v Žebráku a hned v prvním poločase rozhodly o svém vítězství. Lídr vyhrál půli 5:1. Čtyřmi brankami se v tomto střetnutí blýskl Radek Pergler. Jednoznačně vyhrál i druhý Stašov, který nadále ztrácí na Broumy jediný bod. Stašovští deklasovali rezervu Šemíků 4:0. Dodejme, že Broumy mají se Stašovem na jaře podobnou bilanci. Oba celky na jaře vybojovaly patnáct bodů. Stašov má z šesti utkání skóre 26:4, Broumy mají na jaře skóre 24:5. Jednoznačně vyhrál o víkendu i Zaječov, který deklasoval oslabenou Felbabku 5:0. Hosté sice bojovali, bez čtyř hráčů základní sestavy ale na Zaječov neměli.

Čtvrtou porážku v řadě zaznamenala rezerva Oseka. Domácí Slavoj předvedl nepřesvědčivý výkon a hosté chyby nemilosrdně trestali. V hlavní roli se představil střelec Bažata, který se blýskl hattrickem a velkou měrou se podílel na vítězství 3:2.

Zaječov - Felbabka 5:0 (2:0), branky: Klekner 2, Martinkovič, Solar, Stelšovský, diváci: 50, rozhodčí: Kareš. Slavoj Osek B - Sparta Podluhy 2:3 (1:2), branky: Tvrz, Ungr - Bažata 3, diváci: 40, rozhodčí: Závora. Běštín - SK Rpety 3:4 (0:1), branky: Ryška Ondřej, Veselík Petr, Kuřec Michal - Egrt, Mojdl, Čapek, Řepka, diváci: 74, rozhodčí: Hájek. Spartak TOS Žebrák B - Broumy 2:6 (1:5), branky: Nováček, Raška - Pergler 4, Laštovička, Novák, diváci: 80, rozhodčí: Ryska. SK Doubravan Újezd B - FK Komárov B 8:1 (4:0), branky: Vajs 2, Ungr, Kratochvíl, Štochl, Němeček 2, Kříž - Vaníček, diváci: 40, rozhodčí: Krbec. . Stašov - Horymír Neumětely B 4:0 (1:0), branky: Carván T., Carván V., Šabat, Panocha M., diváci: 50, rozhodčí: Špicl.